Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 25 квітня, 2018
Банер

Що потрібно для вінчання?

Шлюбне життя має починатися з духовного приготування. Наречений і наречена до шлюбу неодмінно повинні по-сповідатися і причаститися. Бажано, щоб вони за три-чотири дні до цього підготували себе до Таїнствам сповідання та причастя.
Що ж потрібно для вінчання?

Вибираємо дату
Важливо пам'ятати, що за канонами Православної Церкви обряд Вінчання не відбувається в період будь-якого посту, Великоднього тижня, на Різдво, у вівторок, четвер і суботу. Щорічно календар допустимих для свята днів зсувається. Його можна уточнити в будь-якому православному храмі і церковних крамницях.

Вибираємо храм
Якщо на шляху до вінчання у майбутньої подружньої пари немає ніяких перешкод (кровної спорідненості наречених і подружніх зобов'язань перед іншими людьми), можна приступати до вибору храму - за два-три тижні до передбачуваного урочистості. Церковні служителі розкажуть, які правила дотримуються в конкретному Храмі: яка тривалість вінчального чину (30-90 хвилин), чи припустимо Вінчання однієї пари, де і як можуть розміститися присутні гості, чи дозволено фото і відео-зйомка. У «додаткові послуги» входять хор і дзвін (їх треба замовляти окремо). Процедура обряду платна, вартість варіюється в досить широких межах. Вкрай рідко обряд проводиться поза Храму (наприклад, при хворобі одного із наречених) - таку можливість краще обумовлювати заздалегідь.

 

Для вінчання потрібно приготувати: дві ікони - Спасителя і Божої Матері. Під час таїнства ними благословляють нареченого і наречену. Раніше ікони бралися з рідних домівок: вони передавалися через покоління - від батьків до дітей.
Також необхідні обручки - знак вічності і нерозривності шлюбного союзу. Раніше одне з обручок  мало бути золотим, а інше срібним. Золоте кільце своїм блиском символізувало сонце, цвіту якого уподібнювався чоловік у шлюбному союзі; срібне - подоба місяця, меншого світила. Тепер, як правило, і для нареченого, і для нареченої купуються золоті обручки.
Ну і, нарешті, вінчальні свічки і  рушники. Вінчальні свічки тримають в руках наречений і наречена, як знак любові, яка повинна бути ніжною і чистою.  А рушники, на яких стоять наречений і наречена, символізують чистоту шлюбу.

 

Вінчання. Деякі тонкощі

- На вінчанні молодих називають тими іменами, які були дані ним при хрещенні.
- Вінчання (разом з заручинами і молебнем) триває 40-60 хвилин.
- І наречена й наречений, подібно всім православним християнам, повинні мати на грудях натільні хрести.
- Наречена не повинна бути на вінчання в брючному костюмі, а плаття не повинно бути з глибоким декольте. Голова нареченої має бути покрита фатою, лице нареченої  відкрите. 
- На вінчання потрібно принести: обручки для нареченого і нареченої, рушники і чотири невеликих хустинки (два молодим, щоб тримати свічки, дві свідкам - щоб тримати вінці), стрічку маленьку яку кладуть в Євангелію і довгу стрічку яку  чіпляють на Ікону Божої Матері.
- Вінчальні свічки та ікони можна придбати безпосередньо в храмі.
- Ікони для благословення молодих краще вибирати заздалегідь. Це можуть бути старовинні сімейні ікони Спасителя і Божої Матері (різного віку і розміру), так і сучасні парні (написані в єдиному стилі).

Таїнство вінчання в церкві - поради

У першу чергу, необхідно погодити місце і час здійснення таїнства вінчання в Церкві. Зараз у багатьох храмах існує попередній запис, де вказується не тільки день, а й час вінчання.
Молодим треба приходити до храму в день весілля нічого не ївшиі не пивши , не палити напередодні - з дванадцятої години ночі. І якщо подружнє життя вже має місце, утриматися в останню ніч від шлюбних відносин.

Робити фотографії і знімати одруження відеокамерою дозволяється не у всіх храмах.
Обручки треба заздалегідь віддати  священнику, щоб він освятив їх покладанням на Престол;

За традицією будь-яка подружня пара має свідків ,які організовують весілля. Стануть в нагоді вони і в храмі - тримати вінці над головами молодих. Краще, якщо це будуть двоє чоловіків, оскільки вінці досить важкі.
Церковний статут забороняє вінчати кілька пар одночасно, але, як показує практика - буває й таке. Зрозуміло, кожній парі хотілося б вінчатися окремо. Але в такому випадку таїнство може затягнутися надовго (тривалість одного вінчання -45-60 хвилин).

Див також:
Вінчання - таїнство шлюбу.
Календар вінчань 2010 - коли дозволено вінчатися

Переглянути каталог фірм які продають обручки в м. Рівне

Відгуки 

 
#1 Наталія 19.08.2011 16:29
Якісне виконання вінчальних ікон по старій технології липова дошка, левкас, яйцева темпера, сусальне золото.
http://www.best-wedding.com.ua/profile/ikony-na-zamovlennya-2314.html