Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 25 квітня, 2018
Банер

Вінчання

Вінчання - таїнство шлюбу

Вінчання це знак твердості взаємних обіцянок.
У молитвах Священник просить для молодят вічну любов, однодумність у правді, тверду віру, непорочне життя і дітородження. При цьому згадується, що Бог від початку створив чоловіка та жінку.
Потім слідує обряд вінчання. Священник у нареченого і нареченої запитує: чи по своїй волі вони вступають у шлюб, не пов'язані вони обіцянками з іншими?

 

Що потрібно для вінчання?

Шлюбне життя має починатися з духовного приготування. Наречений і наречена до шлюбу неодмінно повинні по-сповідатися і причаститися. Бажано, щоб вони за три-чотири дні до цього підготували себе до Таїнствам сповідання та причастя.
Що ж потрібно для вінчання?

 

Весільний вінчальний календар на 2014 рік

Вінчання - дуже серйозний крок у житті люблячих людей. Не всі готові до нього відразу. Дуже часто вінчаються після деякого терміну подружнього життя, на річницю або десятиліття весілля. Більш того, вінчання може бути тільки одне, що ще раз підтверджує всю серйозність даної події і найглибшу духовність. До вибору дати вінчання також варто підходити з усією відповідальністю і обережністю. Пам'ятайте, що в деякі дні існує заборона на здійснення таїнства. У храмах не вінчають напередодні та під час постів, в дні і напередодні свят. Наш календар допоможе правильно вибрати дату вінчання на 2014 рік.