Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 25 квітня, 2018
Банер

Весільні привітання, побажання, тости для молодят в день весілля в прозовій формі.

Любі молодята! Сьогодні, створюючи нову родину, ви по-справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні ви здолаєте усі життєві негаразди. Бажаю вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох "Я" народилось одне значно більше "Ми"! *****
Шановні наречена та наречений! У цей урочистий та святковий для вас день, дозвольте привітати вас зі святом одруження. Ство¬рюючи нову сім'ю, ви перегортаєте чергову сторінку свого життя. Від щирого серця бажаємо вам міц¬ного здоров'я, людського щастя, а також щоб ви в любові та взаєморозумінні дожили до 100 років!

*****
Шановні молодята! Поздоровляємо вас зі святом весілля. Бажаємо вам завжди бути разом, любити один одного, допомага¬ти в усьому, а якщо, ненароком, життя буде випро¬бовувати ваш освячений союз, то хай завжди з вами буде підтримка близьких вам людей та друзів.

*****
Шановне товариство! Дозвольте від вашого імені і від себе особисто при¬вітати молоду пару з радісною і щасливою подією — днем вступу у подружнє життя! Сьогодні ми були свідками народження нової української сім'ї, коли двоє закоханих сердець поєднали навіки свої руки ідолі.

*****
Любі наші молодята! Нехай цей день буде для вас тим наріжним каме¬нем, на якому триматиметься вся ваша сімейна будівля. Нехай ваша любов буде ніжна — як скрип¬ка, дзвінка — як кришталь, чиста — як сльоза і щира — як перший усміх дитини!

*****
Сто років вам в щасті й здоров'ї прожити, Багатими стати, дітей народити. П'ємо, молодята, сьогодні за вас, В щасливу дорогу, У добрий вам час!

*****
Справжнє кохання - це вишукане вино, солодке і п'янке, що з кожним роком стає міцнішим, справж¬нє кохання, це й вогонь, що не пече, а зігріває, справжнє кохання це й безмежний океан, в якому приємно тонути. Давайте піднімемо келихи, щоб наші молодята були хмільні від вина кохання, холодними зимови¬ми вечорами їх зігрівало вогнище кохання, а океан їхнього кохання був безмежним.

*****
У подружньому житті буває різне, і суперечки, і бій¬ки, і розбитий посуд. Я бажаю вам, якщо суперечок, то на тему - хто кого кохає більше, якщо розбитого посуду - то тільки на щастя, і якщо бійок - то тільки в ліжку.

*****
Дорогі молодята! Як писав великий іспанець Сервантес: «Любов носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність — багатством, а краплі вогню — перлинами". Так вип'ємо ж за те, щоб у вашій відмінній сім'ї ви все це побачили неозброєним оком!

*****
Був я на одному весіллі. Весілля непогане. Але не цим воно мені запам'яталося, а зовсім іншим. Коли гості стали розходитися, наречена їм говорить: — Спасибі, що ви прийшли! Спасибі за подарунки! Даруйте, якщо що було не так... Я ж вперше виход¬жу заміж! Наступного разу, сподіваюся, буде краще! Хочу звернутися до кожного з молодят: нас цілком влаштовує це весілля! І нам, і вам не потрібно на¬ступною. Живіть щасливо.

*****
Свічка — це високий символ. По-перше, вона джерело світла і тепла. По-друге, її полум'я прагне вверх, і тому вона втілює рух до вищого. По-третє, в її полум'ї згоряють всі погані помисли і відчуття. Я п'ю за те, щоб негасима свічка вашої любові завжди освітлювала і зігрівала ваш шлях, допома¬гала руху вгору і в її полум'ї згоряло все негативне в вашому житті. Гірко!

*****
У Стародавній Греції була богиня Ніка, богиня перемоги в битвах і змаганнях. Вона зображалася у вигляді жінки з крилами, у вінку і з пальмовою гілкою в руках — символом першості. Життя — боротьба, битва. Побажаємо, щоб наречена, як богиня Ніка, приносила чоловіку успіх, перемогу і першість!

*****
Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам'ятали слова французького письменника Жана Ростана: "Хороша сім'я — та, в якій чоловік і дружина вдень забуває про те, що вони коханці, а вночі — про те, що вони подружжя". Вип'ємо за те, щоб у вашій сім'ї було так!

*****
Якщо в сім'ї народжуються 10 дітей, і половина з них схожа на батька, то батькові вручається медаль "За сумісництво"! Якщо в сім'ї 10 дітей, і ніхто з них не схожий на батька, то йому вручається медаль "За невтручання"! Якщо в сім'ї 10 дітей, і всі вони схожі на батька, то йому вручається медаль "Батько-молодець"! Побажаємо нашому нареченому стати батьком-молодцем.

*****
Чоловік і дружина — це ті дві ноти, без яких струни їх сім'ї не дають повного акорду. Так вип'ємо ж за прекрасну музику, яка б звучала в їх серцях і зігрівала рідних і близьких.

*****
Любов — це невідома країна. Ми всі до неї пливемо, кожний на своєму кораблі. І кожний з нас на своєму кораблі капітан і веде корабель своїм власним кур¬сом. Я піднімаю свій келих за ваш екіпаж, тепер уже сімейний. Бажаю вам благополучного плавання по бурхливому океану життя. Бажаю вашому сімей¬ному екіпажу любові, щастя, достатку, здоров'я і успіху. Успіх — це немаловажний чинник, адже на "Титаніку" всього було багато, щасливо і здорово, а ось успіху їм не вистачило. Одним словом, цей келих ми піднімаємо за вас дорогі молодята!

*****
Прислів'я говорить, що перше багатство в житті — це здоров'я, а друге — дружина. Хороша дружина — половина щастя. З доброю дружиною горе — пів¬горя, а радість удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів'я і вип'ємо за неї!

*****

Матеріал взято з cайту tamada.lviv.ua

Відгуки 

 
#4 Роман 28.09.2013 11:58
привітання гімняні
 
 
#3 Нінка 10.10.2011 22:42
Дуже гарні привітання!!!
 
 
#2 віталій 10.10.2010 10:29
приєднуюсь до вікторії
 
 
#1 Вікторія 17.09.2010 20:32
Дуже дякую за привітання!!! Вони по справжньому красиві, щирі і від чистого серця!!!!