Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 25 квітня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - тисяча гарячих поцілунків

Суть гри дуже проста. Ти й твої подружки залишаєте "поцілунки" — відбитки губ — на аркуші паперу. Наречений, дивлячись на аркуш, повинен з числа інших знайти твій гарячий поцілунок. Якщо він правильно відгадає тебе, виходить, він із честю впорався з важким  завданням.
Якщо ти й твої подружки маєте неабияку частку підступництва, то бідному нареченому можна ускладнити завдання. Так, наприклад, якщо він сподівається визначити твої "губки" на папері по кольорах твоєї улюбленої губної помади, то варто відразу ж позбавити його цієї можливості: ти й твої подруги можуть нафарбувати губи однієї й тією же помадою. От і перевір,  чи здатний твій наречений знайти тебе по поцілунку.
Завдання можна ускладнити ще більше, якщо підмовити залишити сліди поцілунків і чоловіків (боїмося, що для цього їм все-таки доведеться скористатися косметикою).
Помітимо, що цю гру звичайно проводять під час викупу нареченої, коли наречений, перш ніж відвезти її в ЗАГС, повинен пройти через безліч випробувань.
А тобі скажемо відразу: якщо раптом твій наречений не зуміє відгадати потрібний "слід" відразу, не обвинувачуй його: подумай, наскільки несподіваним буде для нього це завдання, що до того ж пов’язане з такими підступами! Не засуджуй його: він любить тебе, а це головне.

Відгуки 

 
#3 МАША 14.06.2011 21:26
СУПЕР!!!!!!!!!! !!!
 
 
#2 Марта 14.04.2011 11:15
Прикольний!!!
 
 
#1 Таня 06.03.2011 14:59
Дуже цікавий конкурс