Click on the slide!

http://vidima.com.ua/

Збережи неповторне ... Студія професійної відео та фотозйомки Vidima studio MAX

Детальніше...
Click on the slide!

Image taken from the movie "Transformers"

Найкращі кліпи про місто Рівне.

Детальніше...
Click on the slide!

Музичні кліпи

Відео портфоліо >> Відео портфоліо

У владі якості. Зразки відео.  

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Середа 25 квітня, 2018
Банер

Конкурс на весілля - три короткі фрази

Тамада впевнено заявляє, що ніхто з гостей не в змозі буде повторити за ним три короткі фрази: мовляв, не настільки вони вже тверезі.
У цей момент, як правило, гості починають заперечувати, говорячи, що це їм ще цілком під силу. Щоб перервати дискусію,  тамада вибирає п’ять-шість чоловік із числа самих завзятих сперечальників з метою з’ясувати їх розумові й ораторські здібності.
От як проходить цей розіграш. Ведучий, роблячи вигляд, що підбирає слова в процесі випробування, задумливо вимовляє: "Сьогодні гарна погода". Учасники гри, саме собою, легко повторюють цю коротку фразу. Тамада нібито бентежиться й вимовляє іншу фразу вже менш упевнено, чим першу: "Сонце світить весь день". Учасники гри повторюють її так само легко, як і першу (якщо перед цим, звичайно, не занадто сильно прийняли на груди. "А от і невірно!" - радісно вигукує ведучий. Гості в замішанні. Починається з’ясування, що ризикує затягтися. Вибравши момент, ведучий повинен усе роз’яснити, зізнавшись, що "А от і невірно! і була третьою простою фразою, що він вимовив.

Відгуки 

 
#1 оля 10.05.2012 16:24
Мені сподобався цей конкурс, бо я сама попалася на гачок!!!!!